Promo akce

Kompletní zajištění promo akce

PROMO AKCE: OSOBITÝ PŘÍSTUP POZNÁTE NA PRVNÍ POHLED

Naším krédem je mít sami na sebe ještě vyšší nároky, než má samotný klient. Touha organizovat pro vaše zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery promo akce, které zůstanou nadlouho v jejich vzpomínkách, je pro nás hlavní motivací a zároveň výzvou.

Nenabízíme šablony použitelné na jakýkoli typ promo akce. Vždy hledáme unikátní řešení, do kterého investujeme maximum našeho času a úsilí. Právě jedinečnost a originalita je základním předpokladem pro úspěšné pořádání promo akce. Náš tým tvoří osobnosti, které jsou schopny nejenom přijít s kreativním návrhem promo akce, ale také jej úspěšně realizovat v praxi.

Věříme, že právě to je v naší práci nejdůležitější. Přijít se zajímavým konceptem firemní akce, road show, ochutnávky či spotřebitelské soutěže dokáže často i průměrná agentura. Ale až při samotné realizaci promo akce poznáte, jestli jste dali důvěru skutečným profesionálům.

Máme bohaté zkušenosti s pořádáním desítek promo akcí, sledujeme moderní trendy a stále na sobě pracujeme. Jsme si jistí, že to dokážete ocenit a dáte nám příležitost podílet se také na vaší promo akci!

Návrh a zajištění programu

Profesionální návrh a zajištění programu promo akce, firemního večírku, svatby, narozenin nebo jiné společenské akci v naší režii Vám slibuje den či večer plný zábavy a nevšedních zážitků.

Specializujeme se na:

Pokud máte zájem o naprosto jedinečný návrh a zajištění programu, doporučujeme Vám barmanskou show. Zajistíme Vám na akci mobilní bary, profesionální barmany a přichystáme pro Vás originální a naprosto úchvatnou barmanskou show. Barmanská show lze realizovat v každém exteriéru či interiéru, proto se nemusíte nijak omezovat.

Promo akce na klíč

Naší specializací jsou rovněž promo akce na klíč. Naším hlavním cílem je maximálně uspokojit požadavky klienta a připravit pro jeho hosty jedinečný zážitek, který budou mít již navždy spojený s danou akcí. Zajistíme pro Vás vše – od tisku pozvánek na Vámi pořádanou promo akci, přes doprovodný program, hostesky, profesionální barmany až po samotný catering.