Call centrum na míru

SLUŽBY

OUTBOUND

Call centra Cool moto nabízejí všechny způsoby aktivního prodeje a informačně analytické služby aplikovatelné nejen v rámci podnikatelských a maloobchodních aktivit, ale i široké škály marketingových situací (uvedení produktu na trh, průzkum trhu, podpora online kampaní atd.). Jsme Vám plně k dispozici v těchto oblastech:

Cool moto Vám může nabídnout široké portfolio služeb. Všechna naše call centra Vám budou ráda nápomocna v oblastech prodeje a podpory prodeje, zákaznického servisu, plánování a realizace marketingových analýz, obchodního poradenství.

INBOUND

Call centra Cool moto zajišťují zákaznický servis v různých podobách a rozsahu. Spolu s garancí vysoké kvality rádi dodáme:

Cool moto take může velmi výrazně snížit náklady menších podniků, které nedisponují vlastními zdroji či nezamýšlejí provozovat vlastní switchboard. Naši proškolení pracovníci Vám pomohou optimálně nastavit aktivity Vašeho zákaznického servisu, stejně jako rozsah těchto služeb.

BACK - OFFICE

Cool moto nabízí kompletní administrativní a technickou podporu, např. tzv. back-office. Pomůžeme Vám se širokou škálou aktivit a poskytneme servis na míru Vašim potřebám. Spolu se zárukou vysoké kvality Vám dodáme:

Cool moto disponuje silným zázemím pro služby back-office ve velké části Evropy a může tedy nabídnout široké spektrum těchto služeb jako poskytovatel kompletního servisu. Díky výbornému jazykovému vybavení pracovníků našich call center se nám daří uspokojovat potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří na poli mezinárodního obchodu potřebují centrálně kontrolované procesy v kategorii back-office.

Naše procesy

Obchod je kontakt! Úspěšný obchod na dlouhodobé bázi vyžaduje sofistikovaný přístup. Naše spolupráce bude tím pádem založena na jasné a zřetelné komunikaci, což Vám umožní být vždy o jeden krok napřed před konkurencí.